Društvo

Zvizdić: Savjeti ministara je za bolji životni standard i veću zaposlenost

Zvizdić: Savjeti ministara je za bolji životni standard i veću zaposlenost
Foto: N.N. | Zvizdić: Savjeti ministara je za bolji životni standard i veću zaposlenost

SARAJEVO - Predsjedavajući Savjeta ministara Denis Zvizdić uputio je prvomajsku čestitku svim građanima BiH u kojoj je istakao da je Savjet ministara fokusiran na poboljšanje životnog standarda i povećanje zaposlenosti.

"Tri godine kasnije, uprkos vidljivim rezultatima, ne možemo biti potpuno zadovoljni jer i danas mnogi naši građani još nemaju radno mjesto i ne primaju platu kako bi živjeli život dostojan čovjeka, dok se mnogim koji rade krše prava i smanjuje kvalitet radnih uslova", navodi Zvizdić.

Zvizdić je naglasio da svi zajedno moramo raditi više u interesu BiH, radnika i svih građana, te sprovoditi reforme koje su teške, duge i ponekad bolne, ali koje će doprnijeti jačanju privrede, privlačenju investicija i otvaranju radnih mjesta, saopšteno je iz Savjeta ministara.

"Čestitam vam 1. maj - Međunarodni praznik rada i želim da ga provedete u miru i zdravlju sa svojim porodicama i prijateljima", poručio je Zvizdić.

Najčitanije