Ex -Yu

Abazović: Prešli smo veliku demokratsku stepenicu

Abazović: Prešli smo veliku demokratsku stepenicu
Foto: N.N. | Abazović: Prešli smo veliku demokratsku stepenicu
Srna

PODGORICA - Premijer Crne Gore u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je da se na današnjoj inauguraciji crnogorskog predsjednika Jakova Milatovića, kojoj su prisustvovali lideri zemalja regiona, pomiriteljskim tonom pričalo o budućnosti Crne Gore i regiona.

"Upućena je potpuno drugačija poruka od one na koju smo navikli - da se jednim pomiriteljskim tonom priča o budućnosti Crne Gore i na neki način regiona i mislim da je jedna velika demokratska stepenica pređena", rekao je Abazović novinarima nakon inauguracije Milatovića.

Abazović je izrazio nadu da će mandat Milatovića biti uspješan, da će ispuniti sve ono što je rekao u govoru i da će mu svi sa drugih pozicija pomoći u tome.

"Siguran sam da u ovakvoj atmosferi treba da nastavimo dalje, bez obzire na političke razlike. Ovo je Crna Gora koju sam priželjkivao i danas se osjećam ponosno", rekao je Abazović.

Najčitanije