Ex -Yu

Advokatova žena pronađena mrtva, s nožem u srcu

Advokatova žena pronađena mrtva, s nožem u srcu
Advokatova žena pronađena mrtva, s nožem u srcu
Srna

ZRENJANIN - U porodičnoj kući u Zrenjaninu u petak je pronađena mrtva Jasmina Kenjić (37), sa nožem zabodenim u predjelu srca, saopštio je dežurni istražni sudija Višeg suda Goran Zec.

Zrenjaninski istražni sudija je rekao da je Kenjićeva zatečena mrtva oko 10 sati, a pored noža u njenom tijelu, pored nje je pronađen i drugi nož sa slomljenim sječivom.

Sudija Zec je, poslije uviđaja, naredio pretres advokatske kancelarije Branislava Kenjića (50), muža ubijene, kao i stana njegove majke i  izdao nalog za obdukciju tijela ubijene.

Ubijena Jasmina, koja je pronađena u kući u Štrosmajerovoj ulici br 37, jedno vrijeme je radila u zrenjaninskom sudu kao pripravnica, a pomagala je u radu suprugu advokatu u njegovoj kancelariji u ulici Žarka Zrenjanina.

U braku su imali dvoje djece.

Motivi i druge okolnosti ubistva nisu saopšteni. Istraga je u toku.

Najčitanije