Ex -Yu

Albansko-kosovski hakeri oborili sajt ombudsmana Vojvodine

Albansko-kosovski hakeri oborili sajt ombudsmana Vojvodine
Albansko-kosovski hakeri oborili sajt ombudsmana Vojvodine
Srna

NOVI SAD - Grupa hakera koja se potpisala kao "Albanski-kosovski hakeri" oborila je sajt ombudsmana Vojvodine i na njemu ostavila poruke mržnje.

Sajt je oboren juče, a albanski hakeri, osim poruka mržnje prema Srbiji, Makedoniji, Grčkoj, Rusiji i Španiji, ostavili su i obilježja ove nacionalne zajednice, saopštio je pokrajinski ombudsman.

Ombudsman je slučaj prijavio Odjeljenju za visokotehnološki kriminal Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije.

U toku su radovi da sajt pokrajinskog ombudsmana što prije bude ponovo stavljen u funkciju.

Najčitanije