NOVI SAD - Grupa hakera koja se potpisala kao "Albanski-kosovski hakeri" oborila je sajt ombudsmana Vojvodine i na njemu ostavila poruke mržnje.
Sajt je oboren juče, a albanski hakeri, osim poruka mržnje prema Srbiji, Makedoniji, Grčkoj, Rusiji i Španiji, ostavili su i obilježja ove nacionalne zajednice, saopštio je pokrajinski ombudsman.
Ombudsman je slučaj prijavio Odjeljenju za visokotehnološki kriminal Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije.
U toku su radovi da sajt pokrajinskog ombudsmana što prije bude ponovo stavljen u funkciju.