Ex -Yu

"Anonimusi" opljačkali zlataru u Beogradu

"Anonimusi" opljačkali zlataru u Beogradu
"Anonimusi" opljačkali zlataru u Beogradu
Kurir

BEOGRAD - Dvojica napadača koji su opljačkali zlataru u Kolarčevoj ulici u Beogradu, nosili su maske „Anonimusa“

Jedna od radnica zlatare rekla je kako su napadači pored noževa i bejzbol palica, nosili i pomenute maske.

 - Još ne znamo kolika je šteta, sad radimo popis inventara - kaže jedna od zaposlenih i dodaje da je policija istog dana uhapsila dvojicu osumnjičenih, ali se ispostavilo da nisu krivi.

Najčitanije