Ex -Yu

Australijanac (25) izboden u noćnom klubu u centru Beogradu

Australijanac (25) izboden u noćnom klubu u centru Beogradu
Foto: Pixnio | Australijanac (25) izboden u noćnom klubu u centru Beogradu

​BEOGRAD - Mladić sa inicijalima S. D. T. (25) iz Australije izboden je u jednom poznatom noćnom klubu u Beogradu, u samom centru.

On se, kako se navodi, posvađao sa nepoznatom osobom koja je izvadila nož i napala ga.

Napadač ga je izbo po nogama.

Povrijeđeni je hospitalizovan u Urgentnom centru, prenosi "24Sedam".

Najčitanije