SKOPLJE - U saobraćajnoj nezgodi, koja se dogodila danas kada je autobus na redovnoj liniji Kičevo – Bitolj sletio sa puta, lakše je povrijeđeno 12 putnika i vozač.
"Nezgoda se dogodila kod sela Lopatica, a riječ je o autobusu marke `mercedes`, skopskih registarskih oznaka", izjavila je portparol Policijske uprave u Bitolju Sanja Stamatova.
Ona je demantovala vijesti koje su se pojavile na društvenim mrežama i interenet portalima da je autobus išao ka Skoplju.
U Skoplju se večeras održava narodni skup u organizaciji vladajućeg VMRO-DPMNE.
Mediji prenose da je do nezgode došlo zbog problema na upravljačkom sistemu, nakon čega je vozač izgubio kontrolu i sletio sa puta.