Ex -Yu

Autom se zabio u pekaru

Autom se zabio u pekaru
Autom se zabio u pekaru
Podravski list

PITOMAČA – Muškarac (69) poginuo je danas oko podneva u saobraćajnoj nesreći u centru Pitomače.

Pretpostavlja se da je izgubio kontrolu nad automobilom i zabio se u izlog pekare. Sumnja se da mu je pozlilo za vrijeme vožnje.

Stvaran uzrok nesreće biće poznat nakon uviđaja policije i izvještaja ekipe Hitne pomoći, koja je dolaskom na lice mjesta mogla samo da konstatuje da je muškarac nastradao.

Najčitanije