Tri osobe povrijeđene su jutros oko 05.00 časova u blizini Autokomande u Beogradu, kada je automobili u kome su se nalazile sletio sa Bulevara oslobođenja na pješačku stazu pored auto-puta ka Novom Beogradu.
Povrijeđene osobe prevezene su u Urgentni centar, prenosi RTS.
U spasavanju povrijeđenih pomagali su i vatrogasci.