Ex -Yu

Automobil sletio na pješačku stazu u Beogradu, ima povrijeđenih

Automobil sletio na pješačku stazu u Beogradu, ima povrijeđenih
Foto: Printscreen | Automobil sletio na pješačku stazu u Beogradu, ima povrijeđenih

Tri osobe povrijeđene su jutros oko 05.00 časova u blizini Autokomande u Beogradu, kada je automobili u kome su se nalazile sletio sa Bulevara oslobođenja na pješačku stazu pored auto-puta ka Novom Beogradu.

Povrijeđene osobe prevezene su u Urgentni centar, prenosi RTS.

U spasavanju povrijeđenih pomagali su i vatrogasci.

Najčitanije