BEOGRAD - Majka i petogodišnje dijete povrijeđeni su kada je na njih naletio automobil na autobuskoj stanici na Autokomandi u Beogradu.
Majka, koja ima oko 35 godina, zadobila je kontuzione povrede tijela i otok na obrazu, a dijete otok na obrazu, modrice i oguljotinu dlana.
Djevojka koja je vozila automobil nije povrijeđena, ali je doživjela stres, prenose beogradski mediji.
Svi su prevezeni u Urgentni centar i ukazana im je ljekarska pomoć.
Saobraćajna nezgoda dogodila se jutros kada je žena automobilom uletjela među ljude koji su na autobuskoj stanici čekali prevoz.