Ex -Yu

Avion vanredno sletio u Beograd zbog dima u kabini

Avion vanredno sletio u Beograd zbog dima u kabini
Foto: N.N. | Avion vanredno sletio u Beograd zbog dima u kabini
Srna

BEOGRAD - Avion tipa "erbas A320" avio-kompanije "Tomas Kuk", koji je saobraćao na liniji Kos-London sa 136 putnika i sedam članova posade, vanredno je sletio na Aerodrom "Nikola Tesla" Beograd, zbog dima u kabini.

Avion sa 136 putnika i sedam članova posade sletio je sinoć u 2.50 časova.

Dim je ubrzo saniran, a putnici su smješteni u hotel, gdje će čekati nastavak putovanja, saopšteno je iz beogradskog aerodroma.

Najčitanije