PODGORICA - U dvorištu kuće službenika Istražnog zatvora M.S. u podgoričkom naselju Donja Gorica, jutros oko 3.30, aktivirana je eksplozivna naprava.
To su prenjele Vijesti, pozivajući se na izvor blizak zatvorskom službeniku.
Kako se navodi, uviđaj je u toku.