Ex -Yu

Bačena bomba u Zagrebu, oštećena dva kafića

Bačena bomba u Zagrebu, oštećena dva kafića
Foto: Davor Puklavec/ Pixsell | Bačena bomba u Zagrebu, oštećena dva kafića

ZAGREB - Tokom noći dogodila se eksplozija u zagrebačkom naselju Prečko.

Na terenu se nalaze brojne policijske snage i forenzičari.

Kako javlja policija, sve se dogodilo oko 2:50 u Ulici Slavenskog, gdje je bačena eksplozivna naprava. 

"Tom prilikom došlo je do oštećenja inventara i stakla na dva ugostiteljska objekta. Povrijeđenih nije bilo. U toku je uviđaj", saopštila je policija.

Oštećeni su kafići Bodega i After Eight.

Obavještenje je objavio i ZET na svom sajtu.

"Zbog očevida policije u Ulici Slavenskog, autobusne linije 114, 120, 134, 168 izmještene su s terminala Prečko. Linije 114 i 134 prometuju redovitom trasom do raskrižja Jarnovićeve i Matetićeve, skreću lijevo u Matetićevu te nastavljaju Ulicom Svilkovići i Zagrebačkom do početno-krajnjeg stajalište u zoni raskrižja Zagrebačke avenije i Ulice Slavenskog. Linije120 i 168 prometuju redovitom trasom do raskrižja Matetićeve i Ulice Slavenskog te nastavljaju Matetićevom, Petrovaradinskom i Zagrebačkom avenijom do početno-krajnjeg stajališta "Antunović" na Zagrebačkoj aveniji", objavili su iz ZET-a, prenosi Index.hr.

Najčitanije