Ex -Yu

Bandić hospitalizovan zbog krvarenja sinusa

Bandić hospitalizovan zbog krvarenja sinusa
Bandić hospitalizovan zbog krvarenja sinusa
N.N.

ZAGREB - Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić sinoć je oko 4 sata doživio krvarenje iz nosa. Uputio se u Opštu bolnicu Sveti Duh odakle su ga prebacili u KBC Rebro.

Radi se o komplikacijama vezanima za sinuse koje je Bandić ranije operisao. Krvarenje je nastupilo jer je gradonačelnik preventivno uzimao lijekove protiv zgrušavanja krvi nakon moždanog udara, a nakon operacije sinusa dobio je dodatnu terapiju protiv zgrušavanja krvi. Kako gradonačelnik nije mirovao, uslijedilo je krvarenje.

U toku je rutinska operacija, nakon koje će ljekar koji je obavio operaciju dati izjavu za medije.

(NN/vecernji.hr)

Najčitanije