Ex -Yu

Banjalučanin prijavio lažnu krađu

Banjalučanin prijavio lažnu krađu
Banjalučanin prijavio lažnu krađu
Srna

BANJALUKA - Banjalučanin, čiji su inicijali D.Š, uhapšen je zbog lažnog prijavljivanja da mu je nepoznato lice iz njegovog ugostiteljskog objekta u Ulici rakovačkih rudara u Banjaluci ukralo 250 KM.

Hapšenje je izvršeno juče oko 8.00 časova u Ulici prote Nikole Kostića u banjalučkom naselju Lazarevo, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.

Lažnu krađu uhapšeni je policiji prijavio 18. maja.

O svemu je obaviješteno Okružno tužilaštvo u Banjaluci.

Nakon kriminalističke obrade uhapšeni D.Š. je pušten na slobodu, a protiv njega slijedi izvještaj nadležnom tužilaštvu za počinjeno krivično djelo lažno prijavljivanje krivičnog djela.

Najčitanije