Ex -Yu

Beograd: Putnik preminuo u autobusu javnog prevoza

Beograd: Putnik preminuo u autobusu javnog prevoza
Beograd: Putnik preminuo u autobusu javnog prevoza
N.N.

BEOGRAD - Putnik na novoj autobuskoj liniji 49, koja saobraća preko Mosta na Adi pa ulicom Teodora Drajzera, jutros je preminuo u vozilu GSP.

Putniku je prethodno pozlilo. Hitna pomoć je odmah pozvana i stigla je u najkraćem roku, ali putniku, nažalost, nije bilo spasa.

(NN, Kurir.rs)

Najčitanije