BEOGRAD - Putnik na novoj autobuskoj liniji 49, koja saobraća preko Mosta na Adi pa ulicom Teodora Drajzera, jutros je preminuo u vozilu GSP.
Putniku je prethodno pozlilo. Hitna pomoć je odmah pozvana i stigla je u najkraćem roku, ali putniku, nažalost, nije bilo spasa.
(NN, Kurir.rs)