BEOGRAD - Električnu energiju u Srbiji nemaju domaćinstva koja su pogođena poplavama i ona koja se napajaju sa trafostanica koje su pod vodom.
Struja je isključena u Obrenovcu, Bariču i svim ostalim mjestima u kojima je najteža situacija, saopšteno je iz "Elektroprivrede Srbije" /EPS/.
EPS dodaje da je dobra vijest što je normalizovano snabdijevanje električnom energijom na području "Elektrosrbije", koja je ovih dana imala najviše problema sa poplavama.
U svim privrednim društvima u okviru EPS-a i dalje su na snazi vanredne mjere i danonoćna dežurstva kako bi se održao sistem i obezbijedilo sigurno snabdijevanje građana i privrede.