LJUBLJANA - U ljubljansku Gradsku upravu stiglo je danas pismo naslovljeno na gradonačelnika Zorana Jankovića u kojem je bio bijeli prah, javili su slovenački mediji.
Bijeli prah se, naime, raspršio kada su službenici otvorili pismo naslovljeno na gradonačelnika.
Odmah je, kako se navodi, pozvana policija koja je blokirala zgradu, a na mjesto događa stigli su i vatrogasci, prenio je hrvatski portal "Index.hr".
Policija je preuzela bijeli prah, a prema prvim informacijama nije riječ o eksplozivu niti o otrovnoj supstanci, kao što se u prvih mah mislilo.
Nije, međutim, saopšteno o kakvom se prahu radi.