Bivši ministar kulture Andrea Zlatar Violić je doživjela nesreću u svojoj porodičnoj kući u Trstenom.
Sinoć je pala s balkona porodične kuće u Trstenom na krov obližnjeg objekta, te u vrt, piše dubrovniknet.hr.
Jutros su je pronašli ukućani, koji su pozvali hitnu pomoć, te je prevezena u dubrovačku opću bolnicu. Zasad nije poznata težina ozljeda koje je zadobila pri padu.