Ex -Yu

Bivši ministar kulture Andrea Zlatar Violić pala s balkona

Bivši ministar kulture Andrea Zlatar Violić pala s balkona
Bivši ministar kulture Andrea Zlatar Violić pala s balkona
N.N.

Bivši ministar kulture Andrea Zlatar Violić je doživjela nesreću u svojoj porodičnoj kući u Trstenom.

Sinoć je pala s balkona porodične kuće u Trstenom na krov obližnjeg objekta, te u vrt, piše dubrovniknet.hr.

Jutros su je pronašli ukućani, koji su pozvali hitnu pomoć, te je prevezena u dubrovačku opću bolnicu. Zasad nije poznata težina ozljeda koje je zadobila pri padu.

Najčitanije