BEOGRAD - Policija je danas oko 17 sati blokirala Glavnu željezničku stanicu, što je uznemirilo građane Beograda, javlja "Blic".
List navodi da je u MUP-u rečeno kako je u pitanju rutinska kontrola.
"Nije bilo evakuacije, u pitanju je rutinska kontrola koja se povremeno sprovodi", kažu u MUP-u.