Nepoznata osoba je noćas oko jedan sat poslije ponoći ostavila eksplozivnu napravu ispred policijske stanice u centru Kraljeva. Bomba nije eksplodirala.
Operativne službe kraljevačke policije utvrđuju ko je i zašto ostavio bombu za koju se pretpostavlja da je iz Drugog svjetskog rata.
U policiji očekuju brzo razrješenje slučaja jer je čitav kvart pod video nadzorom.
(RTS)