NOVA GRADIŠKA - Dvoje ljudi poginulo je u naletu voza kod mjesta Zapolje kod Nove Gradiške u Hrvatskoj.
Nesreća se dogodila danas u 15.40, kada je voz naletio na automobil koji je prelazio preko pružnog prelaza (Foto Dnevnik.hr).
Hrvatski mediji javljaju da je riječ o supružnicima iz mjesta Dragalići, odnosno o 50-ogodišnjem muškarcu i 51-ogodišnjoj ženi.