ZAGREB - Hrvatska udruga vojnih invalida Domovinskog rata - Črnomerec danas je uputila sarkastičnu "čestitku" povodom ulaska Hrvatske u Evropsku uniju.
"Poštovani prijatelji, posebice malobrojni branitelji koji su zadržali dostojanstvo,
S tugom vas obavještavamo da će danas, 30. lipnja 2013, u glavnom gradu svih Hrvata, u starosti od 23 godine, biti eutanazirana Republika Hrvatska.
Po presudi političkih vazala koje nazivamo hrvatskima te od velikog broja branitelja koji su je izdali, proglašena je krivom što je željela biti neovisna i samostalna.
Eutanazija će biti izvršena pristupom za sada političkoj zajednici koja se naziva Europska unija.
Počivala u miru, s nama je zauvijek", stoji u "čestitki" koju potpisuje Renato Šelj, predsjednik udruge HVIDR-a Črnomerec.