Veliki broj građana okupio se večeras na Cvetnom trgu u Beogradu kako bi odali počast stradalima u jutrošnjoj pucnjavi u OŠ "Vladislav Ribnikar".
Među okupljenima su roditelji, djeca, veliki broj udruženja, đaci osnovnih i srednjih škola...
Oni odaju poštu nastradalima, a kod fontane polažu cvijeće, pale svijeće i ostavljaju igračke, prenosi Tanjug.
Policija je zatvorila Njegoševu ulicu, od Beogradske do Cvetnog trga. Dio okupljenih, uputio se sa trga ka Ministarstvu prosvete.