Ex -Yu

Četiri osobe privedene zbog nasilničkog ponašanja

Agencije

NIŠ - Niška policija privela je četiri osobe zbog sumnje da su izvršili krivično djelo nasilničkog ponašanja, saopšteno je danas iz Policijske uprave u tom gradu.

Mjera zadržavanja do 48 sati određena je osumnjičenima Zoranu Lj.(44), Aleksandru T.(29) i Milanu C.(30) svi iz Pukovca, kao i Nenadu M.(39) iz Doljevca, naveli su u policiji.

Sumnja se da su njih četvorica kod separacije na Južnoj Moravi, u ataru sela Malošište, prijetili sinu vlasnika separacije Predsragu S., kao i da su Zoaran i Nenad kasnije u Doljevcu nastavili sa prijetnjama Predragu i da su ga više puta udarili i nanijeli mu lakše povrede, saopšteno je u policiji.

Policija nastavlja rad na utvrđivanju svih okolnosti tog događaja i radi, kako se dodaje, na kontroli preduzeća "Vodogradnja" čiji je vlasnik Zoran Lj.

Poslije isteka mjere zadržavanja osumnjičeni će biti privedeni istražnom sudiji radi saslušanja, napominju iz policije.

Najčitanije