Ex -Yu

Čovjek upao u šaht, pa zvao vatrogasce

Čovjek upao u šaht, pa zvao vatrogasce
Foto: Vatrogasci Zagreb | Čovjek upao u šaht, pa zvao vatrogasce
N.N.

Neobičnu intervenciju imali su zagrebački vatrogasci ovih dana. Na svom Facebooku objavili su snimku poziva u pomoć jednog građanina koji je upao u - rupu. Zaglavio je u šahtu iz kojeg se nije sam mogao izvući, pa je nazvao vatrogasce.

Na kraju ga je locirala policija, a iz rupe su ga spasili vatrogasci.

Na terenu je bila i Hitna pomoć za svaki slučaj.

Zagrebački vatrogasci objavili su snimk tog razgovora i nekoliko fotografija na intervenciji.

(N1)

Najčitanije