Ex -Yu

Crna Gora: Poginuo vozač motokultivatora

Crna Gora: Poginuo vozač motokultivatora
Crna Gora: Poginuo vozač motokultivatora
N.N.

PODGORICA - Nepoznati muškarac stradao je na magistralnom putu Podgorica-Bar, u mjestu Bijelo Polje, kada je na njega, dok je vozio motokultivator, naletio putnički automobil, saopštila je crnogorska policija.

Prema saznanjima iz policije, stradali kod sebe nije imao lična dokumenta, a pretpostavlja se da se vraćao kući nakon oranja u obližnjem selu.

Muškarac je vozio motokultivator uz magistralu kada je na njega naletio automobil kojim je upravljao Milorad Maraš /33/. Od zadobijenih povreda preminuo je na putu za Klinički centar Crne Gore.

Zbog ove saobraćajne nesreće magistralni put Podgorica-Bar bio je u prekidu skoro četiri sata.

U Crnoj Gori je u prva tri mjeseca u saobraćajnim nesrećama poginulo sedam osoba, od kojih tri u januaru i četiri u martu.

Najčitanije