PODGORICA - Nepoznati muškarac stradao je na magistralnom putu Podgorica-Bar, u mjestu Bijelo Polje, kada je na njega, dok je vozio motokultivator, naletio putnički automobil, saopštila je crnogorska policija.
Prema saznanjima iz policije, stradali kod sebe nije imao lična dokumenta, a pretpostavlja se da se vraćao kući nakon oranja u obližnjem selu.
Muškarac je vozio motokultivator uz magistralu kada je na njega naletio automobil kojim je upravljao Milorad Maraš /33/. Od zadobijenih povreda preminuo je na putu za Klinički centar Crne Gore.
Zbog ove saobraćajne nesreće magistralni put Podgorica-Bar bio je u prekidu skoro četiri sata.
U Crnoj Gori je u prva tri mjeseca u saobraćajnim nesrećama poginulo sedam osoba, od kojih tri u januaru i četiri u martu.