PODGORICA - Tri lica iz Podgorice uhapšena su zbog sumnje da su maskirana, uz prijetnju nožem i bejzbol palicom, opljačkala benzinsku pumpu u ovom gradu i tom prilikom lakše povrijedila radnika pumpe, saopšteno je iz crnogorske Uprave policije.
Uhapšena su lica čiji su inicijali S.G. /18/, M.I. /17/ i M.M. /20/. Oni su uzeli oko 190 evra pazara od radnika pumpe čiji su inicijali M.I.
Povrijeđenom radniku pomoć je ukazana u Urgentnom centru Kliničkog centra Crne Gore.
Podgorička policija uhapsila je pljačkaše ubrzo nakon što su počinili krivično djelo i pronašla novac koji će biti vraćen vlasniku.