Ex -Yu

Crnogorci dobrovoljno predali 175 pištolja i pušaka

Srna

PODGORICA - Građani Crne Gore su, od 19. marta kada je na snagu stupio novi Zakon o oružju, dobrovoljno predali 175 pištolja i pušaka, 22 bombe, te 3.435 komada municije, saopšteno je danas iz crnogorske Uprave policije.

Iz MUP-a Crne Gore sugerišu građanima da se jave Operativno-komunikacionom centru radi dogovora sa nadležnim službenicima o mjestu i načinu predaje oružja.

U saopštenju se navodi da će u Crnoj Gori uskoro početi kampanja "Poštuj život, vrati oružje".

Najčitanije