BEOGRAD - Ljubišu Buhu Čumeta odveli su danas u Padinsku Skelu na izdržavanje zatvorske kazne od godinu dana zbog nasilja u porodici.
U upravi za izvršenje krivičnih sankcija srpskim medijima je potvrđeno da je Buhi skinuta "nanogica" u njegovoj surčinskoj vili, gdje je provodio dane na slobodi.
On će u zatvoru biti do novembra.