BEOGRAD - Mandatar za sastav nove vlade Ivica Dačić najavio je danas da će naredne sedmice Skupština Srbije raspravaljti o izboru ombudsmana.
Dačić je novinarima u Skupštini Srbije rekao da se može očekivati da će Saša Janković ponovo biti kandidat za zaštitnika građana.
"Skupština će i naredne nedelje sigurno raditi, a jedna od tačka dnevnog reda biće i izbor ombudsmana", rekao je Dačić.
Mandat zaštitnika građana Saše Jankovića istekao je danas.