Ex -Yu

Dačić: Krađe bicikla strancima sramota za Srbiju

Dačić: Krađe bicikla strancima sramota za Srbiju
Dačić: Krađe bicikla strancima sramota za Srbiju
Agencije

BOR - Krađe bicikla stranim državljanima sramota su za Srbiju ponovio je danas premijer i ministar policije Ivica Dačić.

Dačić, koji je u Boru bio s ministrima Mlađanom Dinkićem i Milanom Bacevićem povodom Dana rudara, rekao je da će u najnovijem slučaju  krađe bicikla američkih državljana oni biti pronađeni ako postoje bilo kakvi tragovi.

Dačić je podsjetio novinare da je za ukradeni bicikl japanskog državljanina postojao video-snimak, na osnovu kojeg je i pronađen i vraćen vlasniku.

On je ponovio da mu nije prijatno da govori o takvim stvarima, ali da mora da se na njih osvrne je je to, kako je kazao "sramota za Srbiju".  

Najčitanije