BEOGRAD - Procenjena šteta od suše je veća od milijardu evra, a videće se da li će biti milijardu i po, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić.
To je daleko veća šteta od potrebnih sredstava za ulaganje u navodnjavanje, rekao je Dačić na vanrednoj sednici Republičkog štaba za vanredne situacije.
Sednici prisustvuju ministri Jovan Krkobabić, Verica Kalanović, Milan Bačević, Ivan Mrkić, Velimir Ilić, Milutin Mrkonjić i Bratislav Petković.