ZAGREB - Petorica napoznatih napadača napala su jutros oko četiri sata u središtu Zagreba trojicu 20-ogodišnjih Danaca od kojih je jedan završio u bolnici sa slomljenim palcem i povredom glave, doznaje se od policije.
Danci su napadnuti na tramvajskoj stanici u Draškovićevoj ulici dok su čekali taksi.
Dva sata prije napadači su provocirali Dance u parku Ribnjaku ali su nakon svađe otišli da bi se zatim vratili i fizički ih napali u susjednoj, Draškovećovoj ulici.
Povrede koje je zadobio Danac okvalifikovane su kao teške.
Policija traži nasilnike čiji motivi napada nisu poznati.