BEOGRAD - Četrnaestogodišnja djevojčica iz Kraljeva oduzela je sebi život, skočivši sa zgrade u Vrnjačkoj Banji.
Djevojčica je jutros skočila sa nedovršenog hotela "Nova zvezda", koji se nalazi na promenadi u Vrnjačkoj Banji, javili su beogradski mediji