Ex -Yu

Djevojku usmrtilo stablo

Djevojku usmrtilo stablo
Foto: Ilustracija | Djevojku usmrtilo stablo
N.N.

NOVO ČIČ - Na 19-godišnjakinju u Novom Čiču u Hrvatskoj palo je stablo i usmrtilo je.

Mještani su u šoku. Nešto iza 13 sati, prilikom rušenja stabla, na 19-godišnju djevojku palo je deblo i na mjestu je usmrtilo.

Djevojka je pomagala svom momku prilikom rušenja drveta.

Radnici hitne pomoći mogli su samo proglasiti su smrt.

(NN/dnevniavaz.ba)

Najčitanije