BEOGRAD - U poslovnici Er Srbije u Bulevaru kralja Aleksandra prijavljeno je da je postavljena bomba, javljaju beogradski mediji.
Kako navode, policija je na terenu.
Mediji prenose nezvanična saznanja da je riječ je o anonimnoj dojavi.
BEOGRAD - U poslovnici Er Srbije u Bulevaru kralja Aleksandra prijavljeno je da je postavljena bomba, javljaju beogradski mediji.
Kako navode, policija je na terenu.
Mediji prenose nezvanična saznanja da je riječ je o anonimnoj dojavi.