Ex -Yu

Dojava o bombi u zgradi Gradske uprave u Zagrebu

Dojava o bombi u zgradi Gradske uprave u Zagrebu
Foto: Pixsell/Miroslav Lelas | Dojava o bombi u zgradi Gradske uprave u Zagrebu

ZAGREB - Zgrada zagrebačke Gradske uprave evakuisana je danas zbog prijetnje bombom.

Zaposleni su ispred zgrade Gradske uprave, a policija provjerava zgradu, prenosi Index.

Evakuacija je sprovedena nešto prije 9:30 časova, a kako saznaje Index, natpis s porukom: "7.7. bomba u poglavarstvu" ostavljen je u jednom od toaleta u zgradi.

Najčitanije