Ex -Yu

Dok je gasio požar 20 sati dobio kaznu za parkiranje

Dok je gasio požar 20 sati dobio kaznu za parkiranje
Foto: Facebook DVD Bilice | Dok je gasio požar 20 sati dobio kaznu za parkiranje
N.N.

Jedan vatrogasac dobio je kaznu za pogrešno parkiranje dok je bio na požaru kod Šibenika.

To su objavili vatrogasci DVD-a Bilice na svojoj Facebook stranici.

Oni tvrde da je imao istaknutu službenu oznaku na vjetrobranskom staklu, a parkirao je ispred DVD-a Bilice.

"Zahvalama nikad kraja pa tako se i sada zahvaljujemo P.U. ŠIBENSKO-KNINSKOJ koja je ZALIPILA KAZNU našem vozaču Ediju Mikulandri koji je 20 sati proveo na požaru i parkirao na parapet ispred dvd-a i uz to imao sluzbenu oznaku na vjetrobranskom staklu "VATROGASCI 193" te zaklonio nama pristup. Hvala gospodo od srca!!!! P.S. Zahvaljujemo i gospođi koja je slikala auto i poslala policiji sliku te ih zvala", stoji u objavi DVD-a Bilice.

 

Najčitanije