Ex -Yu

Doktorku napao metalnom šipkom

Doktorku napao metalnom šipkom
Doktorku napao metalnom šipkom
Beta

NOVI SAD - Doktorku opšte prakse iz Doma zdravlja u Novom naselju Draganu T. danas je u blizini ambulante napao stariji Novosađanin i metalnom šipkom joj nanio tjelesne povrede.

Kako su prenijeli novosadski mediji, incident se dogodio oko 13 sati, kada je doktorku u blizini ambulante napao bivši pacijent, star 73 godine, i nekoliko puta je udario metalnom šipkom.

U napadu su doktorki izbijeni zubi, a zadobila je i nekoliko razderotina.

U Urgentnom centru doktorki su konstatovane lakše povrede i najverovatnije će biti puštena na kućno liječenje.

Policija je uhapsila napadača.

Najčitanije