Ex -Yu

Duško Šarić imao mobilni u zatvoru

Srna

PODGORICA - U sobama osuđenika i pritvorenika Duška Šarića, Milana Šćekića, Saše Borete i Milića Šakovića službenici Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija /ZIKS/ pronašli su i oduzeli mobilne teleFone.

Neki od zatvorenika priznali su da su koristili telefone, navode podgoričke "Vijesti" pozivajući se na nezvanična saznanja.

Iz ZIKS-a nisu zvanično potvrdili da su teleFoni zaplijenjeni u sobama ovih osuđenika, ali je rečeno da su oduzeli više desetina mobilnih telefona otkad je na čelu zatvora nova uprava.

Najčitanije