Ex -Yu

Dva Čeha poginula na Prokletijama

Beta

PODGORICA - Dvojica državljana Češke su danas poginula na Prokletijama, najvjerovatnije tokom planinarenja, saooštila je Uprava policije Crne Gore.

Policija nije iznijela pojedinosti.

To je treći smrtni ishod za dva dana u pohodu stranih turista na planinske vrhove u Crnoj Gori.

U nedjelju je na Durmitoru poginuo njemački turista, iz Drezdena, koji se okliznuo sa litice tokom uspona na vrh Mali medvjed.

Najčitanije