ZAGREB - Dvije osobe su poginule, a tri teško povrijeđene kada je njihov automobil udario u metalnu ogradu na autoputu Zagreb - Split, udario u kameno uzvišenje, prevrnuo se i zapalio.
Riječ je o državljanima Albanije.
Prema prvim informacijama, jedna osoba je izgorjela u automobilu, a druga, koja je stradala, izletjela je iz automobila prilikom prevrtanja.
Nesreća se dogodila jutros oko 7.00 časova nedaleko od tunela Plasina, javili su hrvatski mediji.
Povrijeđeni su prevezeni u bolnice u Ogulinu i Gospiću.