Ex -Yu

Dve osobe poginule na autoputu Beograd-Niš

Dve osobe poginule na autoputu Beograd-Niš
Dve osobe poginule na autoputu Beograd-Niš
Agencije

NIŠ - Dve osobe poginule su danas u saobraćajnoj nesreći kod Aleksinačkih rudnika na putu Beograd-Niš, saopštila je niška Policijska uprava.

Nesreća se dogodila jutros oko 9.30 kada su se sudarili "jugo", beogradske registracije, kojim je upravljao Gradimir S.(85), i "mercedes" kojim je upravljao nemački državljanin Totkas D.(37).

Vozač "juga" poginuo je na mestu sudara, a njegova saputnica Aleksandra S.(80) podlegla je povredama u Medicinskom centru u leksincu.

Niška policija je saopštila da još utvrđuje uzrok saobraćajne nesreće.

Najčitanije