Ex -Yu

Dvije žene poginule na autoputu Niš-Beograd

Srna

BEOGRAD - Dvije žene, pješaci, poginule su na autoputu Niš-Beograd, kod skretanja za Smederevsku Palanku, dok su stajale u zaustavnoj traci autoputa.

Žene je udario automobil "klio", kojim je upravljala bugarska državljanka, javila je Televizija "Pink".

Na licu mjesta je poginula Dobrila D. /69/ i još jedna neidentifikovana osoba. Nakon uviđaja trebalo bi da bude poznato više detalja o nesreći.

Najčitanije