Ex -Yu

Dvoje poginulo noćas u udesima u Hrvatskoj

Dvoje poginulo noćas u udesima u Hrvatskoj
Dvoje poginulo noćas u udesima u Hrvatskoj
N.N.

KARLOVAC, ZABOK - Noćas je u Karlovcu u naletu automobila poginuo jedan pješak, objavila je karlovačka policija.

Automobil zagrebačkih registarskih oznaka je na državnoj cesti D36 u karlovačkom naselju Šumbar naletio na starijeg muškarca u 42 minute iza ponoći i usmrtio ga, prenosi index.hr.

Tokom noći proveden je uviđaj  radi utvrđivanja uzroka nesreće.

Krapinsko-zagorska policija saopštila je o teškoj saobražajnoj  nesreći na svom području. U 5 sati ujutro u Zaboku, u naselju Bračak došlo je do slijetanja vozila pri čemu je jedna osoba poginula, a tri su ozlijeđene. Kako javlja zagorje.com poginuo je 21-godišnji mladić, a jedna je djevojka ostala prikliještena u automobilu te su je izvlačili vatrogasci.

Najčitanije