Ex -Yu

Eksplozija trafo-stanice, dvije trećine Leskovca bez struje

Eksplozija trafo-stanice, dvije trećine Leskovca bez struje
Foto: Screenshot/RTS | Eksplozija trafo-stanice, dvije trećine Leskovca bez struje
N.N.

LESKOVAC - U Leskovcu je došlo do eksplozija trafo-stanice što je dovelo do nestanka struje u dvije trećine grada.

Do eksplozije je došlo oko 20.30 časova na Bulevaru Nikole Pašića, prenosi RTS.

Na licu mjesta su vatrogasne ekipe koje gase požar, kao i ekipa Hitne pomoći.

Najčitanije