Ex -Yu

Evakuacija na bazenima u Novom Sadu

Evakuacija na bazenima u Novom Sadu
Foto: N.N. | Evakuacija na bazenima u Novom Sadu
Srna

NOVI SAD - Posjetioci otvorenih bazena na Sajmištu evakuisani su u utorak oko 13 časova.

Nezvanično, došlo je do problema zbog hlora, prenosi B92.

U JP "Sportski i poslovni centar Vojvodina" je rečeno da će o dešavanjima uskoro informisati javnost putem zvaničnog saopštenja, ne želeći da otkrivaju o čemu se radi.

Na terenu su policija, vatrogasci i Hitna pomoć.

Najčitanije