Ex -Yu

Evakuisana zgrada u Novom Sadu zbog dojave o bombi

Beta

NOVI SAD- Zgrada u kojoj su Vojvodjanska banka i Poreska uprava u Novom Sadu evakuisana je zbog anonimne pretnje da je u njoj postavljena bomba.

Specijalne jedinice policije pregledaju zgradu u Bulevaru Mihajla Pupina 14.

Zaposlenima che biti odobren povratak tek nakon ssto se utvrdi da nema opasnosti, kazali su u policiji.

Najčitanije