VRANjE - Vranjanska policija je podnijela krivičnu prijavu protiv Miroslava S. (34), osumnjičenog da je kroz centar Vranja šetao go do pojasa sa dva pištolja za koja nije imao dozvolu, saopšteno je danas iz policije.
Miroslav S. je osumnjičen da je 1. septembra kroz grad nosio pištolje, jedan u ruci a drugi za pojasom, kada su ga policajci uhapsili.
Njemu je poslije saslušanja kod istražnog sudije određen pritvor do mjesec dana i pokrenuta je istraga.